Kontakt

Oy Parlok Ab är en ledande tillverkare av stänkskyddssystem i världen.
Vårt entusiastiska team kan leda dig till bästa kostnadseffektiva lösningar enligt kundens önskemål

OY PARLOK AB

Sysilahden teollisuusalue 5

FIN-21600 PARAINEN
Tel: +358 2 454 2222
Fax: +358 2 458 9442
E-Mail: PARLOK@PARLOK.FI

Kontakt

VD
Jari Salminen
jari.salminen@parlok.fi
Företagsledning, administration och försäljning

Försälningsdirektör
Antti Noramaa
antti.noramaa@parlok.fi
Försäljning och marknadsföring

Försäljningsassistent 
Katariina Jansson  
katariina.jansson@parlok.fi
Försäljning, beställningar och leveranser

Area Sales Manager
Kirsi Liite
kirsi.liite@parlok.fi
Försäljning (Östeuropa)

Area Sales Manager
Peter Holmqvist
peter.holmqvist@parlok.fi
Försäljning (Finland och Västeuropa)

Finansdirektör
Siv Laine
siv.laine@parlok.fi
Finansärenden och administration

Produktion

Produktionsdirektör
Topi-Matti Viitanen
topi-matti.viitanen@parlok.fi

Utvecklingsdirektör
Nicklas Jakobsson
nicklas.jakobsson@parlok.fi

Inköpschef
Pekka Hujanen
pekka.hujanen@parlok.fi

 

Oy Parlok Trading Ab

Business Director
Jari Nygård
jari.nygard@parlok.fi
Försäljning (Parlok-produkter och tillbehör)

Tel: +358 44 757 5313

Försäljning
Antti Närekorpi
antti.narekorpi@parlok.fi
Försäljning (Parlok-produkter och tillbehör)

Tel: +358 50 053 3363

Försäljning
Pasi Heiskala
pasi.heiskala@parlok.fi
Försäljning (Parlok-produkter och tillbehör)

Tel: +358 44 754 2240

Beställningar
Sari Teivainen
sari.teivainen@parlok.fi
Beställningar och leveranser (Parlok-produkter och tillbehör)

Tel: +358 40 455 0904