Yhteystiedot

Oy Parlok Ab kuuluu maailman johtaviin roiskeenestojärjestelmien valmistajiin ja valmistamme monipuolisesti myös muita muovituotteita.

Asiantunteva henkilöstömme neuvoo mielellään edullisimmissa ratkaisuissa asiakkaillemme.

Oy Parlok Ab

Sysilahden teollisuusalue 5

FI-21600 PARAINEN
Puh: +358 2 454 2222
Fax: +358 2 458 9442
S-posti: parlok@parlok.fi

 

 

Oy Parlok Trading Ab

Iso-Paavolankatu 2

FIN-15520 LAHTI
Puh: +358 3 254 2727
S-posti: myynti@parlok.fi

 

Jos olet kiinnostunut liittymään Parlok -tiimiin, lähetä työhakemuksesi osoitteeseen: hakemukset@parlok.fi

Yhteyshenkilöt

Toimitusjohtaja
Jari Salminen
jari.salminen@parlok.fi
Johto, hallinto ja myynti

Puh: +358 44 754 2231

Myyntijohtaja
Antti Noramaa
antti.noramaa@parlok.fi
Myynti ja markkinointi

Puh: +358 40 744 7367

Myyntikoordinaattori 
Katariina Jansson 
katariina.jansson@parlok.fi
Myynti, tilaukset ja lähetykset

Puh: +358 44 754 2228

Aluemyyntipäällikkö
Kirsi Liite
kirsi.liite@parlok.fi
Myynti (Itä-Eurooppa)

Puh: +358 44 754 2242

Aluemyyntipäällikkö
Peter Holmqvist
peter.holmqvist@parlok.fi
Myynti (Kotimaa ja Länsi-Eurooppa)

Puh: +358 40 052 4840

Asiakaspalvelupäällikkö
Johanna Knuts
johanna.knuts@parlok.fi

Puh: +358 41 730 1715

Talousjohtaja
Siv Laine
siv.laine@parlok.fi
Taloushallinto

Tuotanto

Tuotantojohtaja
Topi-Matti Viitanen
topi-matti.viitanen@parlok.fi

Kehitysjohtaja
Nicklas Jakobsson
nicklas.jakobsson@parlok.fi

Ostopäällikkö
Pekka Hujanen
pekka.hujanen@parlok.fi

 

Oy Parlok Trading Ab

Liiketoimintajohtaja
Jari Nygård
jari.nygard@parlok.fi
Myynti (Parlok-tuotteet ja tarvikkeet)

Puh: +358 44 757 5313

Tekninen myyjä
Antti Närekorpi
antti.narekorpi@parlok.fi
Myynti (Parlok-tuotteet ja tarvikkeet)

Puh: +358 50 053 3363

Tekninen myyjä
Pasi Heiskala
pasi.heiskala@parlok.fi
Myynti (Parlok-tuotteet ja tarvikkeet)

Puh: +358 44 754 2240

Tilauskäsittely
Sari Teivainen
sari.teivainen@parlok.fi
Tilausten vastaanotto ja käsittely (Parlok-tuotteet ja tarvikkeet)

Puh: +358 40 455 0904