Yhteystiedot

Oy Parlok Ab kuuluu maailman johtaviin roiskeenestojärjestelmien valmistajiin ja valmistamme monipuolisesti myös muita muovituotteita.

Asiantunteva henkilöstömme neuvoo mielellään edullisimmissa ratkaisuissa asiakkaillemme.

OY PARLOK AB

Sysilahden teollisuusalue 5

FIN-21600 PARAINEN
Puh: +358 2 454 2222
Fax: +358 2 458 9442
S-posti: PARLOK@PARLOK.FI

Yhteyshenkilöt

Toimitusjohtaja
Jari Salminen
jari.salminen@parlok.fi
Johto, hallinto ja myynti

Myyntijohtaja
Antti Noramaa
antti.noramaa@parlok.fi
Myynti ja markkinointi

Myyntissistentti 
Katariina Jansson 
katariina.jansson@parlok.fi
Myynti, tilaukset ja lähetykset

Aluemyyntipäällikkö
Kirsi Liite
kirsi.liite@parlok.fi
Myynti (Itä-Eurooppa), tilaukset ja lähetykset

Aluemyyntipäällikkö
Peter Holmqvist
peter.holmqvist@parlok.fi
Myynti (Kotimaa, Pohjoismaat, Puola, Iso-Britannia, Espanja & Portugali)

Talousjohtaja
Siv Laine
siv.laine@parlok.fi
Taloushallinto

Tuotanto

Tuotantojohtaja
Topi-Matti Viitanen
topi-matti.viitanen@parlok.fi

Kehitysjohtaja
Nicklas Jakobsson
nicklas.jakobsson@parlok.fi

Ostopäällikkö
Pekka Hujanen
pekka.hujanen@parlok.fi